Зошто да изберете нас

  Гуангдонг CHUNXIA нови материјали TECH CO., Ltd е основана во 2010 година, друштво со иновации, истражување и развој, производство и продажба. Нашите производи се сертифицирани од страна на Oeko-Tex и ISO9001. Исто така, нашата компанија беше наречена "Национален High-Tech претпријатие". Со години, ние сами неколку национални патенти и да ја задржите истражување на нови производи.

  Ние сами не ткаени фабрика која марка е желе. Ние контрола на целата постапка од материјал купување суровини до финален производ.

  

  Билтен

  Повикај ги најновите новости и понуди ...

  Следете нас

  • Фејсбук
  • sns02
  • Скопје
  • sns04
  WhatsApp Online Chat !