Pse na zgjodhet ne

  Guangdong CHUNXIA NEW MATERIALE TECH CO., LTD u themelua në vitin 2010, një kompani të listuara me risi, kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. Prodhimet tona janë certifikuar nga Oeko-Tex dhe ISO9001. Gjithashtu, kompania jonë është quajtur "Ndërmarrja Kombëtare High-tech". Me vite, ne vetë disa patenta kombëtare dhe për të mbajtur hulumtimin e produkteve të reja.

  Ne vet jo të endura fabrikë e cila markë është pelte. Ne kontrollin e gjithë procedurën nga blerjen e lëndëve të para në produktin përfundimtar.

  

  Gazete

  Get përditësimet më të fundit dhe ofron ...

  Na ndiq

  • facebook
  • sns02
  • LinkedIn
  • sns04
  WhatsApp Online Chat !